Аферисти придумали нову схему розводу киян

Як виявилося, зловмисники прикидаються співробітниками охорони або поліції, оточують водія на парковці під супермаркетами і вимагають показати вміст пакетів. Після таких “перевірок” з машин зникають сумки, гаманці, гроші.

Один з таких випадків днями стався на столичній Троєщині. Киянин вийшов з ТРЦ, відкрив свою машину і поклав на пасажирське сидіння авто сумку з грошима. Тим часом до нього підійшли троє чоловіків, які представилися охоронцями магазину. На куртках у них були бейджи з фотографіями і написом “ТРЦ Охорона”.

У киянина попросили показати вміст пакету. Після того, як “охоронці” подивилися покупки і чеки, вони вибачилися і пішли. Коли чоловік відкрив двері машини, то помітив, що барсетки з гаманцем уже не було.

Минулого тижня ще один мешканець столиці став жертвою аферистів. Так, на Оболоні до киянина підійшли троє невідомих, сказавши, що з поліції. Вони зажадали відкрити пакети. Але чоловік щось запідозрив і попросив пред’явити посвідчення. Зловмисники пробурмотіли щось і швидко пішли.

Фахівці радять перевіряти документи у таких “працівників” і відразу викликати поліцію.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.