Будівельники провели мітинг під стінами КМДА. ВИДЕО

Будівельники прийшли під стіни Київської державної адміністрації з вимогами захистити їх від псевдоактивістів, які чинять провокації та заважають нормальній роботі представників галузі, передає УНН.

Біля КМДА зібралося більше тисячі представників будівельної сфери столиці. Будівельники вимагали захистити їх від рейдерів та так званих тітушек.

Подробно описана проблема в минутном видеосюжете здесь

Люди тримали у руках плакати “Клічко „тітушек“ в нокаут!”, “Вимагаємо відкривати кримінальні справи за напад на будівництво”, “Будівельники теж ваші виборці” та “Активісти” йдіть працювати“.

“Ми звертаємося до міської влади зупинити це свавілля. Нам заважають працювати. Почалися простої, а це не лише позначається на нашій зарплаті, а нам треба годувати сім’ї, але ж це затягує зведення будинків. Люди, інвестори обурюються, адже вони вклали гроші і розраховують на отримання жила. Хтось роками відкладав гроші і в цій нестабільній ситуації розраховував на зобов’язання забудовника. А тепер через цей рекет будівництво затягується”, — сказав один з активістів.
Будівельники прийшли з касками та підтягли до стін мерії будівельну техніку. Вони не хочуть вдаватися до радикальних дій та сподіваються на підтримку влади.

Будівельники занепокоєні провокаціями довкола будівництв. Подібних випадків тільки протягом минулого року було зафіксовано близько 80. З початку поточного року ситуація, як заявляють будівельники, лише загострилась.

 

Близько 5 тисяч будівельників  від різних столичних компаній вийшло на мітинг під КМДА.

Напомню участников: представители БК “Геос”, а также Укрбуд, ПСГ Ковальская, Киевгорстрой-6, “Фундамент”, ДБК№7, СП-3, “Аркада”, ДСК-3, ЖБК-1, “Sun Development” и другие.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.