Держзрада, викрадення людини, організована злочинність: у прокуратурі АРК розповіли про справи, в яких фігурує Поклонська

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила екс»прокурорці» анексованого Криму Наталії Поклонській, яка нині є «депутатом» Держдуми РФ, про дві підозри за кількома статтями

Про це повідомили «Крим.Реалії» у пресслужбі прокуратури АРК.

Зокрема, як пояснили у відомстві, Поклонській повідомили про підозру в злочині, передбаченому частиною 1 статті 255 Кримінального кодексу України – «створення злочинної організації». Вказується, що Поклонська та група інших осіб, в тому числі російський голова Криму Сергій Аксьонов та російський спікер парламенту Криму Володимир Константинов, створили злочинну організацію «з метою здійснення тяжких та особливо тяжких злочинів на території Автономної республіки Крим, а також брали в ній участь».

Підозру Поклонський також оголосили за статтею «незаконне позбавлення волі та викрадення людини». Йдеться про «справу кримських терористів», за яким у 2014 році в Криму були затримані та потім засуджені в Росії Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній.

Також Поклонська підозрюється прокуратурою АРК в «порушенні законів та звичаїв війни» – цей злочин передбачає частина 1 статті 438 ККУ.

«У підозрі є два епізоди, які інкримінуються як воєнний злочин. Представляючи окупаційну владу, Поклонська брала участь у забороні Меджлісу кримськотатарського народу, а також причетна до незаконного переслідування учасників мітингу 26 лютого 2014 року», – повідомили у правоохоронному відомстві.

Поклонська також фігурує в низці українських розслідувань, за якими їй наразі не висувалися підозри. Зокрема, в прокуратурі Криму вказують на участь Поклонської у виборах до Держдуми Росії як кандидатки від анексованого Криму, чим вона «завдала шкоди суверенітету України». Ознаки цього злочину класифікується за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України – «державна зрада».

  • Прокуратура АРК використає інтерв’ю експрацівниці кримської прокуратури, «депутата» Держдуми РФ Наталії Поклонської у кримінальному провадженні проти неї.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *