Дев’ятьох учасників потужного наркоугрупування взято під варту

За клопотанням Київської міської прокуратури судом обрано запобіжні заходи дев’ятьом учасникам організованої групи, які займались масовим виготовленням небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин з метою збуту (ч. 3 ст. 307 КК України).
 
Так, рішенням Шевченківського районного суду м. Києва відносно всіх підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вісьмох з них взято під варту безальтернативно, одного –  з альтернативою у вигляді застави у сумі 181 тис. гривень.
 
Нагадаємо, учасників наркоугруповання викрито у ході спільної операції Київської міської прокуратури, Нацполіції та СБУ.
 
У межах слідства проведено 46 одночасних обшуків за місцями проживання і реєстрації учасників угруповання та в 3 лабораторіях.

Вилучено понад 100 кг готових до незаконного збуту психотропних речовин амфетамін, МDMA, PVP та наркотичного засобу метадон; 5 тонн прекурсорів; лабораторне обладнання; грошові кошти у сумі 300 тис. доларів США, 30 тис. євро та 20 тис грн., ймовірно здобуті злочинним шляхом.
 
За попередніми оцінками, вартість вилученого становить понад 1,5 млн доларів США.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *