Дворічного Павлика знову лікують у Вінниці, а шахраї почали збирати гроші на його лікування

«Увага, шахраї, які збирають кошти для Павлика!!! Не потрапляйте на гачок!!! І такі, на жаль, не одні!» – таке попередження-повідомлення зробив на своїй сторінці у соцмережі нардеп Геннадій Вацак. Нечисті на руку люди спекулюють на долі дворічного Павлика, якого врятували від коронавірусу медики Могилів-Подільської лікарні.

За словами нардепа, єдиний офіційний рахунок для збору коштів задля порятунку дитини відкрито на майданчику Могилів-Подільської громадської організації “Ангел надії”.

  • Офіційної заяви з приводу цього шахрайства до поліції не надходило, – повідомили «Місту» у Відділі комунікації ГУНП області.
  • А відтак, коли немає офіційного звернення, і розслідування у даному разі почати не можуть.
    Нині Павлик перебуває у Вінниці. Спершу був в обласному спеціалізованому будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки – «Малятко».
  • Треба знати правду, тому й кажу без прикрас. Розпочну з поганої новини: МРТ показало про пошкодження мозку та крововиливи, які не дають хлопчику шанси на 100% повноцінне одужання. Проте боротьба за нього продовжується, – інформував Геннадій Вацак. – За ним гарний догляд, масаж, консультації з фахівцями. Із гарних новин – малюк менше плаче, краще спить, реагує на звуки, може тримати пляшечку, з якої його годують, пробує сидіти з допомогою дорослих. Якщо є соломинка, за неї потрібно хапатися! Треба поспішати, аби максимально допомогти дитині.
  • У дитбудинку “Малятко” Павлусь пробув шість днів, і весь цей час за ним доглядала його бабуся. В понеділок його перевели у дитячу обласну лікарню на реабілітацію та подальші обстеження.
  • Неврологічний стан у дитини тяжкий. Зараз мова йде про збереження життя. Активна реабілітація неможлива, бо в хлопчика пошкоджені життєво важиві функції, він навіть самостійно не може ковтати: харчування відбувалося через зонд, – розповів завідуючий центром реабілітації Юрій Поліщук. – За хлопчиком постійно дивилася його бабуся.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *