Екстрасенси-шахраї позбавили жителя Латвії 15 тисяч євро

Шахраї вигадують все нові схеми по виманювання грошей у довірливих жителів Латвії – на цей раз чоловік втратили приблизно 15 тисяч євро, повіривши “ясновидиці”

Співробітники поліції продовжують отримувати інформацію про випадки шахрайства, коли шахраї, видаючи себе за співробітників банків, виманюють у новинах співгромадян значні грошові суми. Однак на цей раз на вудку аферистів попався чоловік, який став жертвою якогось сервісу, що надає “послуги цілительства і ворожіння”.

За даними поліції, 1 вересня в Резекненски ділянці управління Латгальськи регіону поліції звернувся із заявою чоловік, який розповів, що невідомі позбавили його приблизно 15 тисяч євро. Правоохоронцям вдалося встановити, що потерпілий звернувся за послугами в якусь закордонну фірму по езотериці, заповнивши анкету клієнта і вказавши свій особистий телефонний номер.

Через деякий час чоловікові зателефонували представники даної фірми і запропонували послуги – наприклад, замовити за певну плату молебень в різних релігійних установах. Щоб отримати послугу, жителю Латвії потрібно було зробити кілька перерахувань, в результаті чого шахраї залишили його без 15 тисяч євро. Після цього шахраї попросили перерахувати їм ще 35 тисяч євро – і тільки тоді потерпілий зрозумів, що потрапив в руки нечесних людей, і звернувся за допомогою в поліцію.

У той же день співробітники поліції Латгальськая регіону зафіксували ще один випадок шахрайства, в результаті якого інший чоловік позбувся більше 4 тисяч євро. Як виявилося, житель Балви хотів купити трактор і необачно зробив авансовий платіж.

Також, незважаючи на численні попередження, шахрайства “банківських працівників” як і раніше популярні – люди продовжують вірити телефонним шахраям і передавати їм дані своїх банківських карт і рахунків.
У Латгальськая регіоні в цьому місяці вже зафіксовано кілька таких злочинів – в результаті дій шахраїв жителі Даугавпілса, Аугшдаугавского і Красилівський країв в цілому втратили 19 тисяч євро.

За всіма фактами шахрайства співробітники поліції почали кримінальні справи і приступили до з’ясування обставин.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *