Фурси знову у центрі скандалу. На цей раз бійки

6.05.18 як повідомили очевидці о 23.45 в с. Матюши була помічена бійка, в якій в нерівних силах був побитий Володимир Вагущенко, 1976 року народження! Як зясувалося пізнішення бійку спровокували два жителя Фурсівської ОТГ, а саме депутат ради Погосян Мартін, та перший заступник сільського голови Фурсенка М.І. – Юрій Степанець, постраждалий виявився чоловік однієї депутатши з села матюші!! Чому два представники влади вирішили проблему яка складася кулаками,невідомо, триває слідство!

По деяким джерелам справою займається прокуратура та служба безпеки! На місце пригоди прибула швидка допомога та поліція, про що дружиною пострадалого була написана заява про побиття! Але під погрозами Погосяна та Степанця, та під слізними вмовляння Тиончика Богдана, заява постраждалим була забрана! Можна тільки уявити, під яким тиском побитий чоловік Тетяни Вагущенко забрав заяву!!

Нагадаємо, депутат Погосян являється діючим депутатом фурсівської отг, а також голова депутатської групи “вільна громада” , Тетяна Вагущенко, є також її членом!! Також подейкують про інтимні звязки інших депутатів цієї групи!

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.