Голова Аграрної Партії Кіровоградської Області, Сергій Таровик, продовжує займатись рейдерством!

За допомогою “чорного” нотаріуса Задніпряного О.А., Сергій Таровик та його мати вирішили не розраховуватися, а заволодіти майном та обладнанням приватного підприємця Игорь Соловьев (Igor Soloviov) та його тещі в м. Бобринець.

В 2013 році було укладено між сторонами договір купівлі-продажу комплексу будівель, та додатковий договір купівлі-продажу на обладнання в м. Бобринець, на загальну суму 8 мільйонів гривень, що на той час було еквівалентно 1 мільйону долларів США.

Не розрахувавшись повністю, сім”я Таровиків, неправомірно отримавши заяву від нотаріуса Задніпряного О.А. про повний розрахунок з підробленим підписом, звернулися до Бобринецького Державного реєстратора Демецької Т.М. та зареєстрували майно на свою матір Таровик О.А.
Після чого сама заява з підробленим підписом зникає. Залишилася тільки електронна версія в реєстрі.
Три роки судів з Таровиками та Задніпряним!
За цей час дві експертизи підтвердили підроблення підпису, було винесено судові рішення про призупинення роботи нотаріуса Задніпряного, але він швидко відновлював свою “роботу”.

На сьогоднішній день, спільними зусиллями багатьох постраждалих, свідоцтво Задніпряного анульовано!

Майно в м.Бобринець повернуто до попереднього власника.

Але Таровики продовжують намагання заволодіти майном, за яке не розрахувалися!

Просимо усіх небайдужих звернути увагу на цю та інші справи Таровиків та Задніпряного, та навести порядок у Кіровоградській області.

Всі постраждалі від дій Таровиків та Задніпряного, звертайтеся з відповідними заявами до правоохоронних органів!

Шановний Юрій ЛуценкоАрсен Аваков (Arsen Avakov)Віталій СкоцикВіталій КупрійОлександр ГорбуновАнатолий КоваленкоСергій КондрашенкоВадим Гуцул, просимо притягнути до кримінальної відповідальності винних, та просимо вашої допомоги в наведені порядку та законності в Кіровоградській області!

Тільки спільними зусиллями ми переможемо це “зло”, тому, що такі “Таровики” та “Задніпряні” та їм подібні, за допомогою деяких чиновників прокуратури, поліції та судової системи, продовжують залишатися на плаву і продовжують вчиняти свої брудні справи!

 

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *