Голова Київської обласної ради Ганна Старикова гальмує бюджет та проводить фейкові громадські збори

Скоро мине 6 місяців 2019 року, а бюджету Київської області все немає. Сьогодні, 17 травня, у Київській обласній раді відбулося громадське обговорення бюджету області на 2019 рік.  Основна інформація від виступаючих це: зміни до бюджета – неправильні, не враховують всі населені пункти та є корупційними.

Після планових виступів “своїх спікерів”, а саме депутатів верховної ради від “Батьківщини”, представників “Батьківщини” в різних отг, кількох представників “Свободи”, які теж виступили проти розподілу коштів – Старикова намагалась закрити збори. Після масових звернень та скандування “Ганьба Стариковій” було надано слово лише 5ти активістам. Після лімітованого виступу, Старікова зачитала резолюцію – і поставила її на голосування. За підняли руки біля 20% присутніх. Проти та утримались – НЕ СТАВИЛОСЬ на голосування. Лічільна комісія була відсутня. Як ми зрозуміли – резолюцію громадських зборів прийняли )

Дані збори проведені із порушенням і нелігитимно, що є неповагою до всіх приїхавших.

Нагадаємо, що 8 травня депутати міжфракційної групи “Єднання” звернулися до голови Київської обласної ради Ганни Старикової з проханням призначити сесію.

Проте голова обласної ради Ганна Старикова за формальними причинами відмовила депутатам у скликанні позачергової сесії, зокрема, не було надано проекти рішень Ради з питань, які пропонується розглянути на сесії, а також не подано лист з підписами не менше ніж третини депутатів, які звертають про скликання сесії.

Після цього голова ради зробила публічне звернення до громади Київщини, нібито сесія не скликається для того, щоб уберегти бюджет області від дерибану командою Порошенка.

Старикова усіляко гальмує ухвалення бюджету. В результаті замість проведення сесії вона вирішила влаштувати сьогодні громадські обговорення. Утім, розпорядження про скликання сесії було підписане заступником голови обласної ради Миколою СтариченкомЧим це скінчиться, стане зрозуміло вже найближчим часом.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.