Громаді Києва повернуто квартиру вартістю понад 1 млн грн, якою заволодів аферист

За фактом шахрайського заволодіння майном триває досудове розслідування з метою притягнення винної особи до відповідальності

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва забезпечила реальне виконання рішення суду про повернення територіальній громаді столиці незаконно відчуженої квартири на вул. Волгоградській вартістю понад 1 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Встановлено, що аферист, використовуючи рішення суду, яке скасоване в апеляційному порядку, отримав свідоцтво про право на спадщину та зареєстрував за собою право власності на квартиру самотньої літньої киянки після її смерті.

Однак, законом передбачено, що у разі відсутності спадкоємців суд своїм рішенням визнає спадщину відумерлою та передає у власність територіальної громади.

Враховуючи викладене, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійсним свідоцтво на право на спадщину, а спадщину відумерлою та передачу вказаного майна територіальній громаді Києва, який судом задоволено.

На даний час завдяки зусиллям окружної прокуратури рішення суду реально виконано – право власності на майно зареєстровано за територіальною громадою.

Крім того, за фактом шахрайського заволодіння майном триває досудове розслідування з метою притягнення винної особи до відповідальності.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *