Нова схема наркотиків

 

 

Виходжу з метро на Лук’янівці і йду на свою улюблену роботу. Підходе дівчина (тупа с*ка) і просить підказати ій дорогу до Артема, 77, у неї сів телефон і вона не можу карту глянути. Я як людина, яка працювала років 8 тому кур’єром без смартфону, ввійшов в положення. Починаю дивитися карту, а тупа с*кА стоїть біля мене і уважно втиче в телефон. Мені одразу стало підозріло, що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха притиснути гаманець в кишені вільною рукою.

Показав я цій тупій с*кі дорогу і пішов в перехід біля Києвської Русі. Спускаюся і мене не покидає відчуття, що це була якась схема на лоха. В мене рюкзак воєнний – вирішив перевірити, там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі, що два маленьких відділи розстібнула та тупа с*ка! Стою я в переході біля житомирських носків і риюся в рюкзаці з думкою, що та с*ка могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з-під сирників, а там трава! Тупа с*кА поклала мені траву!

Після хвилина роздумів я купив пару носків и викинув той коробок в смітник.

Історія розпочалась!!! Виходжу я з переходу, після 5 перевірок рюкзаку, мене зустрічає наша славна поліція зі словами: «Доброго дня! Сержант Шукаюлохов. Є щось заборонене? У нас наводка!» У них наводка, с*ка!! Кажу, щоб шли у дупу, нічого шукати в себе не дам, а мудило в формі каже, що поїдемо в участок для перевірки А я ж іду на роботу. Ну, я кажу, давайте свідків, і щоб руки мені в рюкзак, і в кишеню щоб жодна скотина нічого не сунула, я сам все витягую. А ці мудили стоять і чекають, коли я дістану той коробок.! Я витягнув все, що було, а коробка немає, вони, бачу, менжуються і просять, щоб я все витягнув! Той перший, Шукаюлохов каже : «Давайте, я перевірю, чи ви все витягли!» Кажу, щоб закатав рука рукава по лікті и попросив дівчину, яка ішла повз з кавою, побути ще одним свідком. Шукаюлохов порився в рюкзаці і сказав, що вибачається, і я вільний. Характерно, що огляд курточки і штанів був супер поверхневим!!!

 

Висновки:

 

1) Якщо у вас хтось невідомий щось просить, просіть щоб стояли на відстані.

2) Слідкуйте за кишенями.

3) Поліція з народом.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *