Із Грязі- через рейдерство та хабарі у Князі, або – як стають олігархами в Україні

У нашій статті ми розповімо про бізнесмена-рейдера, вихідця з Партії Регіонів Мойсеєнка та його банду. Про те як із простого колектора- вибивальника цукрових боргів та прислужника олігархів, котрий завжди був під рукою, такий собі ,,хлопчик на побігеньках,, –  цей ділок сам став олігархом, запозичивши трохи майна, в основному шляхом шахрайства, а іноді і бандитизму у різних людей. Починаючи від простих засновників СВК Розалієвське і закінчуючи цукровим заводом олігарха Войтовича та елеватором в Кагарлику віджатим разом з Карлюком та Бортником у загиблого ( чи вбитого бандою) Героя АТО- громадянина США Марка Паславського. Цікавим є той факт, що одного з бандитів угрупування Мойсеєнка вже давно розшукують правоохоронці, а його профіль прикрашає сайт “Миротворець”, який був створений для пошуку сепаратистів. Тому, ймовірно, що смерть Паславського була не випадковою.

Адже Марк Паславський був засновником ТОВ «Русава-к», і враховуючи, те що Карлюком В.І. та Мойсеєнком О. в подальшому були скоєні злочини щодо майна компанії, яка належала Марку Паславському є підстави вважати, що ним було скоєно злочин, який передбачений ч. 3 ст. 27, п.6 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме організація вбивства з корисливих мотивів, що може бути підтверджено наступним.

Відповідно до інформації висвітленої в ЗМІ протокол загальних зборів та договір купівлі-продажу частки компанії за яким було передано право власності на підприємство було підроблено Мойсеєнком О. та Карлюком В. Згодом  договір купівлі-продажу, рішенням суду в рамках справи № 911/544/15, був визнаний недійсним (рішення додається).

Також згідно даних деяких джерел Калдін І.М. є підконтрольною людиною Карлюка В.І. та Мойсеєнка О., який в подальшому і був призначений керівником підприємства. З наявної інформації можна зробити висновок, що останні часто зустрічалися та спілкувалися саме з приводу здійснення незаконних дій щодо вище зазначеної компанії. Такі дії вчинені Карлюком В.І, Мойсеєнком О. містять ознаки злочину передбаченого ст. 358 КК України, а саме підроблення документа вчиненого за попередньою змовою осіб та ст. 205-1 КК України, підроблення документа для здійснення державної реєстрації. Цікаво було б побачити документи юристів, що безумовно супроводжували схему рейдерства, та відбілювання репутації бандитів серед потерпілих. Мабуть там були і підроблені документи, і липові печатки і т.д.

Не можна не взяти до уваги і той факт, що техніка ТОВ «РУСАВА-К» використовувалась у особистих цілях Карлюка В.І. та Мойсеєнка О., а саме було здійснено, перепродаж майна за цінами, що є значно нижчими за ринкові, грошові кошти були виведені, ймовірно, на фіктивні компанії, які є підконтрольними Карлюку В.І. Мойсеєнку О. Таким чином, було вчинено дії щодо доведення підприємства ТОВ «РУСАВА-К» до банкрутства з використанням фіктивних компаній. Додатково з засобів масової інформації стало відомо, що Мойсеєнко О. штучно створивши умови для банкрутства компанії, незаконно заволодів елеватором, який належав ТОВ «Русава-К». Такі дії містять ознаки злочину передбаченого ст. 15, ст. 219, ч.5 ст.191, ч.2 ст.205 КК України. В результаті вчинення незаконних дій зловмисники протиправно заволоділи майном ТОВ «РУСАВА-К» та роздерибанили його між собою. Сьогодні підприємство, що вартує 5 мільйонів доларів США, належить тому ж таки Мойсеєнку, який не залишив без ,,долі,, своїх подільників: Карлюка, Калдіна та Бортника. Мойсеєнко не забув поділитися із своїми подільниками, зате жоден з родини Марка не отримав ні копійки.

Схожою є історія із колективним майном Узинської міської ради, де Мойсеєнко, будучи власником цегельного заводу, орендував у Держави 1 га землі з шаром глини біля свого заводу і почав видобувати глину та продавати таку потрібну у всій Білій Церкві цеглу. І річ не в тому, що він приховує реальний прибуток від проданого, значно зменшуючи суму доходу, з ціллю уникнути сплати податків, чи наслідків незаконного використання корисних копалин, а справа в тому, що глина на орендованій ділянці давно закінчилась і Мойсеєнко почав красти ділянки з покладами глини, які належать Державі, тобто почав разом з усім керівництвом та робітниками заводу розкрадати державне майно в особливо великих розмірах, завдаючи Державі збитків. А це уже група осіб, яким світить до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Доля вкрадених корисних копалин спіткала, ще й інше майно Узинської міської ради, а саме Узинську станцію по перекачці води. Де Мойсеєнко з родичами взагалі сфальсифікували документи так, що в результаті майновий комплекс, що вартує мільйони і має стратегічне значення для міста – став власністю родини Мойсеєнка. І знову Державне майно, і знову в особливо великих розмірах, і знову група осіб, яким світить до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Цікавою для правоохоронців була б історія про перехід власності СВК “Розаліївське” від господарів до того ж бандюги та його родини. Історія про те, як людей практично силували, позбавляли свободи вибору і змушували визнавати результати загальних зборів під тиском костоломів Мойсеєнка. Це було дуже схоже на “Референдум” Росії в Криму. Вибору у людей, як такого не було, або підпис, або мізки на папері. І ні зателефонувати, ні вийти з приміщення. Тобто починаючи з незаконного позбавлення волі і закінчуючи вже колективним майном, і знову в особливо великих розмірах, і знову група осіб, за що світять ті ж самі 12-ть років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слід також нагадати, що у 2011-12 роках ця компанія була пов’язана зі скандалом через недоплату в державну казну 2,4 млн грн, а також 23,2 тис. грн до місцевого бюджету через зниження ставки орендної плати.

Резонансною є і афера Мойсеєнка і компанії з майном ТОВ “Роза Л”, де не дивлячись на людей – власників майна, наш персонаж через підконтрольного йому прокурора Києво-Святошинського району порушив сфальсифіковану кримінальну справу та наклав арешти на паї людей, заблокувавши таким чином можливість розпоряджатися своїм майном і обробляти його.

Таким чином Мойсеєнко обробляє 143 га та ще плюс 200 га земель, які він незаконно відібрав у беззахисних селян, деребанячи прибуток з прокурором.  Але на цьому вони не зупинилися. І вже у 2016 році, через ТОВ “Роза-Л, Мойсеєнко взявся за рейдерське захоплення земель Білоцерківського  та  Кагарлицького районів. Ось приклад одного з рейдерства.

Навесні 2016 року, представники ТОВ «Роза-Л» за допомогою незаконних збройних формувань намагалися заволодіти сільськогосподарськими землями сіл Стави та Мировка Кагарлицького району. Як повідомляє сайт www.zahvat.net, ці дії супроводжувалися постійним залякуванням працівників ТОВ «Комплекс Агромарс», погрозами фізичної розправи і знищенням майна підприємства.

За даними фактами неодноразово направлялись заяви до Кагарлицького відділення поліції, Обухівського відділу, Головного управління Національної поліції в Київській області, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, проте, незаконні дії осіб продовжуються, та про жодні заходи щодо цих дій, які мають бути здійснені державними органами на сьогодні невідомо.

Ця ситуація, на жаль, не є поодиноким випадком рейдерства на території Київської області. Подібні проблеми існують і на території земель Білоцерківського і Обухівського районів Київської області, де, до речі, фігурує теж підприємство ТОВ «Роза-Л». В цілому схеми захоплення землі працюють, через діри в Держземкадастрі, та дають можливість збагатитися Мойсеєнку на 10-ки мільйонів доларів.

А як же узаконити купу налу від усіх оборуток? Та дуже просто та по-дурному: внести як поворотну фінансову допомогу на підприємства – свої підприємства. І нічого, що половина родичів, від імені яких вносять цю допомогу взагалі, або ніде не працюють, або заробляють копійки, і звідки в них сотні мільйонів гривень, щоб внести такі суми??? Впевнені, що Податкова служба та правоохоронці з’ясують це.

Ще одним епізодом злочинної діяльності  Мойсеєнко, стало відкриття в Узині, екологічно небезпечного  підприємства – спиртового заводу. Спочатку Узинська міськрада всіляко виступала проти відкриття спиртзаводу, так як у підприємства не було документів про екологічну безпеку заводу. Але, Мойсеєнко звернувся по допомогу до тодішнього  губернатора – регіонала Присяжнюка, та запустив таки підприємство, нехтуючи місцевим самоврядуванням, здоров’ям людей та усіма екологічними нормами. Для свого збагачення Мойсеєнко, вирішив займатися  на заводі незаконним видобування етанолу. Це призвело до погіршення екологічної ситуації в районі. Узинці скаржаться на різке погіршення здоров’я. До всіх бід додалось те що, від Спиртзаводу пробурили незаконні свердловини, через що в результаті рівень води в річки Узінка впав на півтора метра. Це призвело до того що, зникла вода в криницях мешканців…Неодноразово вони влаштовували акції протесту. Але це не принесло ніяких результатів. Численні звернення до обласної влади, з проханням розібратись зі злочинною діяльністю заваду Мойсеєнко, також не увінчалися успіхом, навпаки, департамент екології КОДА видав заводу дозвіл на викид забруднюючих речовин в Узині на найближчі 10 років….

Таке рішення виглядає зрозумілим, якщо звернути увагу на той факт, що 15 листопада 2017 року губернатор Київщини Олександр Горган та нардеп Ярослав Москаленко відвідали Узинський цукровий комбінат. Тоді ж Москаленко нагадав, директору заводу Олександру Мойсеєнку, про його боржок….

До правоохоронних органів відправлено багато звернень з приводу фактів злочинної діяльності Мойсеєнко. Відкриваються кримінальні справи, але вони  не розслідуються належним чином, а деякі справи і зовсім закриваються.

Це і не дивно, тому що Мойсеєнко знаходить собі високих покровителів за будь-якої влади. При регіоналах, всі брудні оборудки Мойсеєнко прикривав губернатор Присяжнюк. Після Революції Гідності, Мойсеєнко бігав на побігеньках перед нардепом Онищенком, а після втечі того за кордон, Мойсеєнко став вже “боржником” нардепа Москаленко… За нашою інформацією кришувальниками Мойсеєнка та Карлюка є прокурори Кагарлицького та Києво-Святошинського районів.

Прокурор Кагарлицького району Римар М.О “кришує” Карлюка, а прокурор Києво-Святошинського району Дмитрунь Ю. О відповідно – Мойсеєнка. Але головним “кришувальником” їх обох, безумовно, є прокурор області, відомий любитель ,,нюхати героїн,, –  Чібісов Д. О.

Бо інакше як пояснити те, що не дивлячись на величезну кількість скарг, заяв, кримінальних справ, суспільний резонанс у ЗМІ довкола цих бандитів, усі злодіяння сходять їм з рук та вони й на далі продовжують вчиняти різні неправомірні дії: бити, красти і мати інших людей за ніщо.

Вважаємо, що на незаконну діяльність Мойсеєнка повинна звернути увагу СБУ та Генеральний прокурор. Тем паче що комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, нещодавно прийняв рішення звернутися до генерального прокурора Юрія Луценка, з проханням вжити заходів щодо дій злочинного угруповання. Сподіваємось, що справедливість візьме гору та правоохоронці на кінець займуться розслідуванням злочинної діяльності. І тоді,  за всі злодіяння Мойсеєнко та його шайка на довго опиниться за гратами, а там йому вже ніхто не допоможе.

http://mykyivregion.com.ua/2017/07/16/deputat-kiyivskoyi-oblradi-karlyuk-vidzhav-agrofirmu-v-simyi-zagiblogo-voyina-ato/

http://obukhiv.news/suspilstvo/89-chergoviy-zemelniy-skandal-na-obukhivschini

http://rating.net.ua/novosti/item/4353-karlyuk-i-ko-hto-c-cin-chn-nelyudi

http://rg.kiev.ua/page5/article25415/

https://antikor.com.ua/articles/39911-kak_othatj_million_ili_rejderskie_strasti_vokrug_kompanii_rusava-k

http://antikor1.com/analitika/item/114042-karlyuk-i-ko-khto-tsi-tsinichni-nelyudi

http://mykyivregion.com.ua/2017/07/19/golova-kagarlickoyi-rda-viktor-kolyada-deputat-oblradi-vitalij-karlyuk-chempion-iz-zalyakuvannya-lyudej

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *