Команда “Зе” для України – це афера століття

Волонтер зазначив, що “ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей”

Ветеран, режисер Мирослав Гай у програмі “Час Ч” прокоментував дії команди президента Зеленського. Він зазначив, що “ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей”. 

Дедалі більше широке коло людей, українців, вони бачать, який високий рівень маніпуляції. Фактично команда “Зе” для України – це афера століття мабуть, десятиліття щонайменше. Те, що зробила команда Зеленського, це ще будуть вивчати в міжнародних підручниках з політології, кримінального права”, – розповів Гай.  

“Вони напрацювали на себе вже таку кількість кримінальних проваджень у майбутньому… За брехню, за державну зраду, за порушення Конституції, за “велике крадівництво”, за маски захисні, які з’їли миші”, – наголосив ветеран.

Він зауважив, що несплата податків та відмивання грошей в США вважаються злочином більш тяжким, ніж убивство, або таким самим.

“Президент Зеленський супербагата людина порівняно з українцями. Все це казки, що він там з простої родини, що він там усе сам заробив. Ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей. Тепер несплата податків та відмивання грошей в США вважаються злочином більш тяжким, ніж убивство, або таким самим. Але розглядати, скоріш за все, ці справи будуть, зокрема, у США. Тому що всі ці гроші фігурують у справі щодо “ПриватБанку” і виведення грошей до США, а тепер ми бачимо, що й до Великої Британії”, – сказав він.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *