Мертвих не бояться, на них заробляють

Люди народжуються і люди помирають — це закон природи, і від нього ніяк не піти. Народження дитини в кожній сім’ї сприймається, як дар Божий і, звичайно ж, це найщасливіший день у житті кожної людини — побачити своє продовження.
На жаль, немає такої родини, яка б не зіткнулася з гіркотою втрати близьких людей. Люди вмирають незалежно від їх соціального статусу і суми грошей на банківському рахунку, як кажуть, перед смертю всі рівні і привілеїв немає ні в кого. Однак, сьогодні люди бояться не стільки смерті, скільки вселяє страх сума витрат на похорон. В народі навіть гуляє жарт з чорного гумору: померти дорожче, ніж жити. Ось на горі людей і вирішив трохи підзаробити, сільський голова Крюківщини Андрій Петрович Кріпак.
Пан Кріпак фактично забрав під себе похоронний бізнес. Як і багато іншіх незаконних операцій, махінації пов’язані з похоронами, сільський голова проводить через повністю підконтрольне йому підприємство КП «Благоустрій Крюківщини». Тепер щоб встановити надгробний пам’ятник родичі померлого повинні йти до директора КП «Благоустрій Крюківщини», Буряка, і брати в нього дозвіл. Але те, що потрібно погоджувати установку далеко не найстрашніше в тій ситуації, яка склалася, саме жахливе і нелюдське, це те, що пам’ятники, встановлені без погодження, пан Буряк наказував демонтувати. Це блюзнірство і наруга над мертвими, але що робити, якщо їхні родичі не заплатили данину за право облагородити могилу рідної чи близької людини.
Заробляти на всьому, включаючи і на горі людей, це все чим завжди займалися представники Партії Регіонів, а Кріпак — це справжній регіонал, а вони, як відомо, колишніми не бувають.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *