Місія Юзик: кум Путіна руками помічниці Савченко збиває мера Садового та розколює Львівщину. Ірина захищає сепарів, геїв та ліваків , що руйнують могили героїв ОУН

В регіоні уже по-новому розгорнули свою діяльність антиукраїнські організації. Далі детальніше про те, як помічниця Надії Савченко Ірина Юзик із соратниками продовжує підривати спокій у консервативній Галичині. Російську “консерву” Надію Савченко, Медведчук влаштував ведучою на свій канал  «ZIK». Також Савченко є штатним експертом на інших каналах кума путіна «112» та “News One”. У Львові інтереси Надії представляє її подружка та помічниця, “лівачка” Ірина Юзик. Само собою її теж піарять на каналах Медведчука. А завдання для Юзик на західних теренах специфічне – робити різноманітні акції проти львівської влади, пропаганда чужих для консервативного галицького суспільства ідеї ЛГБТ та фемінізму а також руйнувати пам’ятники героям УПА.

Розповідаємо детально про усі факти. У першому пості частина фактів.

ФАКТ ПЕРШИЙ. РОСІЙСЬКЕ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ПОСЯГАННЯ НА ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ.

Спершу трохи історії. Минулого року наприкінці вересня Юзик активно захищала своїх сподвижників із лівацьких організацій, коли тим дісталося від націоналістів за антидержавну діяльність. Юзик заявляла, що це… побили екологів. Цими “екологами” виявилися представники  ГО «Чорний стяг», головою, якої є такий собі Антон Парамбуль, колишній керівник “Автономного опору». Остання організація давно потрапила на олівець” в СБУ. В організації були проведені обшуки. Про це заявляв тодішній керівник управління СБУ у Львівській області Олександр Ткачук.

«Наші оперативники та слідчі отримали інформацію про те, що окремі активісти проводять акції, які фінансуються з території Російської», – сказав він.

Слідчі дії, за словами Ткачука, відбуваються у межах кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Сам Антон Парамбуль під час війни активно фотографувався з  сепарами, зокрема з Мозговим. Ось, як роль Ірина Юзик у цій історії характеризував керівник патріотичної «С14» Євген Карась.

«”Чорний стяг” і “Автономний опір” найбільше підтримує помічниця Наді Савченко? У імпортованих у Львів ліворадикалів не лишилося товаріщєй окрім помічниці Савченко? Тої, яка сама сидить за підготовку терактів у Києві? Драматичний маразм Рубана про “управляємий хаос” перестає бути дебільною фантазією», – зазначає Карась.

Детальніше за лінком https://is.gd/AA98xn         

ФАКТ ДРУГИЙ. НАПАДКИ ПРОТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЛЬВОВА.

Отримуючи бюджети та мріючи про боротьбу за крісло мера, Юзик протягом останнього року проводить різноманітні акції проти Андрія Садового. Вона виступає критиком мера по будівництву важливого для міста сміттєпереробного  заводу.

https://is.gd/wEaKdK

Щодо начебто проблем з похованнями.

https://is.gd/9W9GtC

Проводить різдвяні вертепи проти Садового.

https://is.gd/EtP5I0

Тому не дивно, що пасажи  Юзик проти Садового цитують  російські українофобські  ЗМІ як-то «Україна.ру»

https://is.gd/jsveg8

Далі буде про підтримку геїв та лесбіянок і лікаків, які руйнують пам’ятники героям ОУН…

Share

Похожее

Купила диплом магистра Добрянка. Бланк http://besstdiplom.com/kupit-diplom-vgna/ диплома бакалавра Суоярви. Просите совета и проявляйте уважение. Лучший совет — это то, что вы уже знаете. Эти преимущества могут быть достигнуты с п

1 Комментарий

  1. 11.02.2022

    […] Джерело: julikam.net […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *