На Тернопільщині викрили групу шахраїв, які вкрали 7 млн грн

Троє тернополян спільно з киянином виготовляли учасникам бойових дій фальшиві документи про інвалідність.

Тернопільські правоохоронці викрили групу шахраїв, які заволоділи 7 млн ​​грн, виділених для виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО, і замахнулися ще на 6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

За версією слідства, група з чотирьох чоловік — троє жителів Тернополя та мешканець Києва — підшукувала учасників бойових дій нібито для допомоги їм у отриманні групи інвалідності.

Після цього шахраї оформляли пакет підроблених медичних документів, який давав право на оформлення групи інвалідності. На підставі цих підроблених документів, зловмисники зверталися до Міністерства оборони України з заявою про виплату одноразової допомоги учаснику бойових дій в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму.

«Протягом 2018-2019 років шахраї заволоділи коштами державного бюджету, розпорядником яких є Міністерство оборони України, виділених для виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО в розмірі понад 7 млн ​​грн. І тільки втручання правоохоронців попередило заволодіння ними майже 6 млн грн», — повідомляють в Тернопільській прокуратурі. Сьогодні, 7 серпня, чотирьом учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст.190 КК України.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *