«НЕ СТРАШНА ЗИМА З ЇЇ СНІГАМИ – СКОРО ПОРОШЕНКО БУДЕ З НАМИ»: РЕПЕР ПРИСВЯТИВ ТРЕК ПОВЕРНЕННЮ ЕКСПРЕЗИДЕНТА В УКРАЇНУ

У мережу виклали незвичайний реп, присвячений поверненню до Києва п’ятого президента України Петра Порошенка. І хоч політик відлетів за кордон ще у грудні минулого року після того, як йому спробували вручити повістку на допит у справі про постачання вугілля, репер Володимир Завгородній переконаний, що вже 17 січня Порошенко повернеться.

Свій політичний реп виконавець із Яготина 11 січня виклав на каналі у YouTube, пише Телеграф.

Українець на відео читає у мікрофон такі рядки:

«Я принёс благую весть: скоро

Порошенко будет здесь снова!

Не страшна зима с её морозами и снегами,

Если Порошенко снова будет с нами!»

Очевидно, що репер є шанувальником Порошенка, про що свідчать фрази «Там, де Порошенко – там піднімається економіка», «Але як тільки Порох повернеться, налагодиться все в мить» та багато інших.

Не позбавлений цей реп іронії й поетичності:

«Там, где проходит он, сквозь его на асфальте следы

Пробиваются нежные ростки и растут полевые цветы,

Птицы и звери лесные выходят из леса и с рук у него едят,

Депутаты выбрасывают мандат и снова берутся за фотоаппарат

Подсолнухи забывают про солнце и смотрят только ему вослед,

Зеленский останавливает кортеж и садится на велосипед…»

Користувачі розцінили ролик як жарт, а щодо повернення п’ятого президента почали глузувати. Інші помітили, що репер записав трек російською, «а могла б бути хороша пісня».

На що Завгородній відписав: «Наступного разу будете забанені. Тому що у мене в коментарях не буде срачів на тему мови».

Про самого Володимира Завгороднього відомо небагато: інформацію про себе – місце роботи, освіту та інші речі – він не вказав.

Зрозуміло лише те, що він не симпатизує нинішньому президентові України Володимиру Зеленському, про що Завгородній написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

На каналі в YouTube він має менш як 500 фолловерів, проте там є десятки відео з критикою влади та інший реп, у якому фігурує Петро Порошенко.

Нагадаємо, 20 грудня Петру Порошенку оголосили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу: щодо фінансування тероризму, державної зради та сприяння діяльності терористичної організації. У разі доведення провини політику загрожує до 15 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.

Адвокати Порошенка зазначили, що правоохоронці, які викликали політика для проведення процесуальних дій, знали, що він перебуває за межами України.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *