Нова схема: як шахраї переводять гроші з картки ПриватБанку

Українка розповіла про нове шахрайство з картами ПриватБанку

Українка поскаржилася на шахрайські дії з боку співробітників ПриватБанку. За словами жінки, працівники фінустанови причетні до списання грошей з банківської картки її чоловіка.

27 червня цього року о 04:42 з карти її чоловіка відбулося списання особистих грошових коштів в розмірі 99 гривень через термінал ПриватБанку за адресою: Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30. Про це вона написала у відгуках про банки на сайті видання «Мінфін».

«Абревіатура: «Купівля, датування послуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30 «. На питання в чаті в Приват24 ніхто не відповів. Після дзвінка на гарячу лінію оператор відповів, що будуть розбиратися протягом декількох хвилин «, — написала жінка.

Їй передзвонили через 5 хвилин, і оператор уточнив питання щодо зняття коштів. При цьому в цей проміжок часу абревіатура «Купівля, датування послуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30) змінилася на» Інша. Купівля «.

Її чоловік сказав про це оператору, і підкреслив, що це виглядає дуже підозріло.

«Виходячи з вище сказаного, є припущення, що це — є шахрайство співробітників самого банку», — підкреслила жінка.

Вона також заявила, що напише заяву на ім’я голови ПриватБанку і заяву в поліцію через шахрайські дії з боку банку. Жінка також порадила всім клієнтам ПриватБанку уважно перевіряти всі платежі і підозрілі списання грошей. У ПриватБанку відреагували на це, і написали, що її питання розглядають фахівці.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *