Один із засновників компанії «Цитрус» розповів про деталі рейдерського захоплення бізнесу з боку його партнера.

Один із засновників компанії «Цитрус» Дмитро Зінченко розповів про деталі рейдерського захоплення бізнесу з боку його партнера Григорія Топала.

Відповідне відеозвернення Зінченко записав разом зі своєю дружиною Оленою Безікович. Один з партнерів компанії розповів про підлості і руйнуванні 20-річної дружби. Ролик був опублікований в Facebook Безікович.

«Вчора я відсвяткував свій 42-й день народження. 17 червня ми відсвяткували 20-ту річницю» Цитруса «… Самий приголомшливий подарунок, в прямому сенсі, мені підніс мій повноправний член Альянсу Григорій Топал. Він показав мені і всім співробітникам компанії, що у людській жадібності, прагнення наживи, підлості, продажності і низості немає меж, що призводить людей, у яких немає нічого святого, до максимального порушення як етичних норм, так і всіх рамок пристойності «, — підкреслив Зінченко.

Після цього він повідомив, про викрадення корпоративних прав у своїх літніх батьків, відключенні особистих телефонів і пошти Зінченко, що знаходяться на балансі компанії, і своє незаконне зняття з посади СЕО компанії. За його словами, співробітникам заборонили спілкуватися із Зінченком, а охорона не пускала його до будинку будівлі. Пізніше він дізнався про нібито сфабрикованій кримінальній справі проти себе. Також, за його словами, шахраї замахнулися навіть на сім’ю.

«Брудна гра і боягузливі низькі вчинки Григорія в одну годину зіпсували його репутацію, а також можуть позбавити майбутнього створену і вирощену мною з ним компанію» Цитрус «», — зазначив творець компанії, підкресливши, що не раз закликав Топала до відкритої розмови, але прохання не знайшли відгуку.

У свою чергу дружина Зінченко Олена повідомила, що піддалася брудному емоційному пресингу з боку Топала, що мало не призвело її до летального результату, хоча раніше вона вважала його «справжнім мужиком». При цьому, вона закликала Топала одуматися, і зазначила, що в своїх інтригах він все одно безсилий.

Нагадаємо, про рейдерське захоплення компанії вперше Зінченко заявив 9 липня. У телеграм-каналі видання «Одеса-медіа» було опубліковано його відеозвернення. «У наявності факт рейдерського захоплення управління компанії з боку її другого власника, Топала Григорія Іордановича. Ми будемо розбиратися в правовому полі, на підставі чого відбувається рейдерське захоплення», — заявив він в коментарі ЗМІ.

Вся правда о рейдерсокм захвате Цитруса одним из партнеровВся правда о том,как 20 летняя дружба разрушается жаждой наживыВся правда о предательствеВсе в этом ролике, смотрите, пожалуйста до концаИ по возможности -распространите среди своих друзейТолько так мы можем сказать НЕТ беспределу

Опубликовано Еленой Безикович Пятница, 10 июля 2020 г.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *