Один із засновників компанії «Цитрус» розповів про деталі рейдерського захоплення бізнесу з боку його партнера.

Один із засновників компанії «Цитрус» Дмитро Зінченко розповів про деталі рейдерського захоплення бізнесу з боку його партнера Григорія Топала.

Відповідне відеозвернення Зінченко записав разом зі своєю дружиною Оленою Безікович. Один з партнерів компанії розповів про підлості і руйнуванні 20-річної дружби. Ролик був опублікований в Facebook Безікович.

«Вчора я відсвяткував свій 42-й день народження. 17 червня ми відсвяткували 20-ту річницю» Цитруса «… Самий приголомшливий подарунок, в прямому сенсі, мені підніс мій повноправний член Альянсу Григорій Топал. Він показав мені і всім співробітникам компанії, що у людській жадібності, прагнення наживи, підлості, продажності і низості немає меж, що призводить людей, у яких немає нічого святого, до максимального порушення як етичних норм, так і всіх рамок пристойності «, — підкреслив Зінченко.

Після цього він повідомив, про викрадення корпоративних прав у своїх літніх батьків, відключенні особистих телефонів і пошти Зінченко, що знаходяться на балансі компанії, і своє незаконне зняття з посади СЕО компанії. За його словами, співробітникам заборонили спілкуватися із Зінченком, а охорона не пускала його до будинку будівлі. Пізніше він дізнався про нібито сфабрикованій кримінальній справі проти себе. Також, за його словами, шахраї замахнулися навіть на сім’ю.

«Брудна гра і боягузливі низькі вчинки Григорія в одну годину зіпсували його репутацію, а також можуть позбавити майбутнього створену і вирощену мною з ним компанію» Цитрус «», — зазначив творець компанії, підкресливши, що не раз закликав Топала до відкритої розмови, але прохання не знайшли відгуку.

У свою чергу дружина Зінченко Олена повідомила, що піддалася брудному емоційному пресингу з боку Топала, що мало не призвело її до летального результату, хоча раніше вона вважала його «справжнім мужиком». При цьому, вона закликала Топала одуматися, і зазначила, що в своїх інтригах він все одно безсилий.

Нагадаємо, про рейдерське захоплення компанії вперше Зінченко заявив 9 липня. У телеграм-каналі видання «Одеса-медіа» було опубліковано його відеозвернення. «У наявності факт рейдерського захоплення управління компанії з боку її другого власника, Топала Григорія Іордановича. Ми будемо розбиратися в правовому полі, на підставі чого відбувається рейдерське захоплення», — заявив він в коментарі ЗМІ.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *