Під Луцьком чоловік заплатив $200 тисяч за вступ до масонської ложі і чекав призначення на посаду у Кабміні.

Житель Луцька представлявся членом британської організації «Групи Ротшильда» і пропонував за 200 тисяч доларів сприяння в отриманні посади в Кабміні України та зарахування до закритої «групи масонів». Здобувач обіцяних їм благ готовий був заплатити вказану суму і навіть написав заяву на вступ в «групу масонів». Однак щось пішло не так і зловмисника затримали при отриманні грошей. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіціі.

«Засновник і голова Луцької міської організації однієї з політичних партій налагодив злочинну схему вимагання коштів за нібито допомогу у призначенні на керівні посади в вищих органах державної влади України», — йдеться в повідомленні.

Зазнаається, що зловмисник представлявся від імені британської організації «Групи Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції і легко входив у довіру до потерпілих. На схемі йому вдалося заробити понад 1,5 мільйона доларів.

Варто зазначити, що серед вилученого у затриманого  є заява потерпілого про вступ у закриту «групу Масонів», перстень «друк Масонів» і, власне, 200 000 доларів.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *