Під Мюнхеном поляки побили ломом українських далекобійників після відмови пити з ними горілку.

У Німеччині двоє польських далекобійників побили колег з України, які відмовилися скласти їм компанію при розпиванні спиртних напоїв. В українців важкі травми.

Деталями події поділилося німецьке видання Süddeutsche Zeitung з посиланням на правоохоронні служби. Напад стався приблизно о 23:00 минулої суботи, 20 червня.

Двоє українців розмовляли на лавці в зоні відпочинку під Мюнхеном, коли до них підійшов 40-річний польський далекобійник. Чоловік запропонував їм разом випити горілки, на що отримав відмову. Це розлютило поляка, і він з ломом кинувся на українців. Водії спробували сховатися від агресора в своїй вантажівці, однак це його не зупинило. На допомогу поляку прийшов його колега, і вони разом витягли одного з водіїв з салону, кинули його на землю і почали бити.

За даними поліції, нападники навіть намагалися душити українця рушником. Обидва громадянина Польщі було заарештовано. Слідство попросило суд взяти їх під варту, так як, судячи з важких травм українських далекобійників, мова йде не про хуліганство, а про можливу спробу вбивства. Одному з побитих українців була потрібна госпіталізація. Крім синців та саден, у нього діагностовано струс мозку.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *