Подарунок в 16000 грн під ялинку, або яка зарплата у Фурсенка.

У Фурсівській ОТГ знову не вщухають розмови про те, що сільський голова Микола Іванович все робить за своїми правилами. Цього разу на сесії, яка відбулася 28 грудня 2017 року, Фурсенко зробив собі подарунок до дня свого 70- річчя!!! – підвищив собі заробітну плату до 16 041 грн. І це, не дивлячись на те, що серед сільського  населення нараховується майже 70%  пенсіонерів із пенсією ‎1500-1600 грн!

В положенні про преміювання працівників місцевих рад, виконавчих комітетів рад, включаючи їх керівників, їх заступників, а також посадових осіб, службовців та робітників, слід, зокрема, передбачити: показники преміювання (наприклад, стан виконання заходів щодо поповнення коштів місцевого бюджету; результати виконання цільових програм економічного розвитку; відсутність заборгованості із соціальних виплат працівникам, які мешкають на території відповідної ради, тощо); періодичність преміювання (місячна, квартальна або залежно від фінансових можливостей) та строки виплати премії; порядок нарахування премії кожній категорії працюючих (керівникам, посадовим особам місцевого самоврядування, службовцям, робітникам); порядок та підстави для збільшення (чи зменшення) розміру премії окремим працівникам або позбавлення її повністю; порядок документального оформлення виплати премії із зазначенням посадових осіб, на яких покладається здійснення розрахунків, підготовка проекту наказу, погодження з радою преміювання голови ради.

Невже головну посадову особу Фурсівської територіальної громади вибрали для того, щоб він  в першу чергу дбав про себе? Крім заробітної плати, йому ще нараховуються різноманітні премії, але, вочевидь, йому цього замало.

Депутати виразили сільському голові своє невдоволення щодо цього щедрого жесту самому собі, на що отримали відповідь: “Не заважайте мені працювати!”. Нагадаємо, що Фурсенко Миколі Івановичу 2 січня виповнилося 70 років.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.