РЕЙДЕРИ КІРОВОГРАДЩИНИ – ХТО ВОНИ?

На злодієві шапка горить – оборот сягає до старовинного анекдоту про те, як знайшли на ринку злодія. Після марних спроб знайти злодія люди звернулися за допомогою до чаклуна; той голосно крикнув: ” Дивіться – но! На злодієві    шапка горить! ”  І раптом всі побачили, як якийсь чоловік схопився за шапку.

Так злодій був виявлений і викритий.

Тобто все геніальне просто, і все просте геніально. Маленькій людині подобається приховувати свою нікчемність за складними речами.”

У вівторок, 16 травня 2017 року об 11:00 у Кропивницькому на площі Героїв Майдану Аграрна партія Кіровоградщини та Аграрна Самооборона України проводять спільну акцію протесту проти рейдерства в Україні.

                                           А СУДДІ ХТО? НУ, ТОБТО УЧАСНИКИ:

Сергій Таровик – голова Кіровоградської обл. партійної організації Аграрної партії України

Таким чином Сергій Таровик з маман Оленою Андріївною за складними речами приховують свою рейдерску сутність. В чому справа? Спитаєте Ви, а справа в банальній крадіжці, ось тільки геніальним це назвати не можна. Залізла Олена Андріївна, ну дуже відверто, в кишеню акціонерів ПАТ “ПМК 140” да так глибоко, що на дві статті кримінального кодексу України потягнуло – ч.2 ст.191 та ч.2 ст.3641. А все жадібність. Мало їй вже вчиненого сімейного криміналу, вирішили по безмір’ю розібратися з представниками акціонерів ПАТ “ПМК 140” – правозахисниками ГО “НАРОДНЕ КОЛО”. Спалили їм машину в ніч з 14 на 15 травня 2017 року. Ну зрозуміло, що не своїми руками, у них же все “складно”, а тому не геніально, а кримінально. Правда – Олена Андріївна? Так що вітаємо вас з поповненням – ваша кримінальна скарбничка поповнилася ще однією кримінальною статтею 194, ч.2 – «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах…»

        Якщо ви “панове” гадаєте, що залякали ГО “НАРОДНЕ КОЛО” – помиляєтеся.

                     ВИ ТІЛЬКИ ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО МИ НА ВІРНОМУ ШЛЯХУ!!!

       Говоримо одне, думаємо інше, а робимо зовсім третє – кримінальне. Такими зухвалими діями голова Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії України Таровик Сергій Петрович намагається залякати активістів ГО “НАРОДНЕ КОЛО” та акціонерів ПАТ “ПМК 140”, яких він нахабно обікрав під гаслами боротьби з рейдерством.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.