Шахрай під виглядом лікаря з Іраку виманив 670 тисяч рублів

Мешканка Красноярського краю поскаржилася до поліції на шахраїв. Вона розповіла, що перевела 670 тисяч карбованців невідомим для допомоги нібито військовому лікарю з Іраку. Поліцейські порушили кримінальну справу, повідомила прес-служба крайового МВС.

За допомогою правоохоронців звернулася 50-річна мешканка Залізногірська. Вона розповіла, що познайомилася в інтернеті із чоловіком. Він дуже чемно спілкувався з нею та залишив про себе приємне враження. Під час спілкування чоловік розповів, що працює військовим лікарем в Іраку, а на пенсію планує приїхати до Росії.

Якось співрозмовник попросив жінку взяти на зберігання його речі з документами — він відправить їх до Росії, а пізніше приїде сам. Доставити багаж мала якась транспортна компанія.

І невдовзі на електронну пошту жінки надійшов лист від «транспортників». Вони попросили її перевести на їх рахунок 840 євро за «безпечне проходження посилки Росією». Вона перевела гроші, але потім шахраї почали знову просити поповнити їхній рахунок за чергові послуги. Загалом мешканка Залізногірська втратила 670 тисяч рублів — вона написала «лікарю». Той заспокоїв її і пообіцяв компенсувати всі витрати, щойно приїде до неї. Однак на цьому спілкування припинилося, і жінка вирушила до поліції.

Слідчим відділом МУ МВС Росії щодо ЗАТО міста Залізногорськ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 159 Кримінального кодексу Російської Федерації «Шахрайство». Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

ГУ МВС Росії по Красноярському краю

Поліцейські розпочали перевірку всіх обставин шахрайства. Вони закликали росіян бути пильними. Потрапила на прийом шахрая і мешканка міста Муравлено в ЯНАО. Вона поповнила рахунок зловмисників за неіснуючий парфум. Елітні парфуми злочинець оцінив у 120 тисяч рублів, але в результаті замовлення не надіслав.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *