Шахраї почали використовувати нову схему обкрадання людей через банківські картки

Як повідомляє Національний банк України, зловмисники, обіцяючи матеріальну допомогу через карантин, просять людей скинути дані їхніх банківських карток. Та замість очікуваних коштів постраждалим приходять тільки повідомлення, що з їх рахунків були зняті кошти.

В НБУ зазначають, що в умовах карантину багато людей почали купувати товари та послуги онлайн. Через це значно посилилась діяльність шахраїв. В банку нагадують, що передавати дані свої карток, таких як термін дії картки, CVV код (три цифри на зворотній стороні картки), пін-код  надзвичайно НЕБЕЗПЕЧНО. Завдяки цій інформації шахраї можуть вільно використовувати ваші кошти.

За словами директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку Олексія Шабана, в минулому році в Україні відбулося майже 72 тисячі випадків незаконних дій із платіжними картами. 58% із них сталися в інтернеті.

Тому будьте обачними та не передавайте дані своїх карток незнайомим людям або організаціям. Завжди по декілька разів перевіряйте, з ким маєте справу.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *