Шахраї придумали новий спосіб обману

Олена Михайлівна, мешканка Орловської області, отримала на пошті довгоочікувану посилку із сумочкою, яку обрала на сайті. Сумка була вродлива і дуже дорога, таку пенсіонерка не могла собі дозволити. Але на сайті було сказано, що на честь ювілею цієї фірми знижка на сумку – 90 відсотків.

Сайти шахраїв з красивими та нібито дешевими товарами виманюють у громадян величезні гроші. Фото: Getty ImagesСайти шахраїв з красивими та нібито дешевими товарами виманюють у громадян величезні гроші. Сайти шахраїв з красивими та нібито дешевими товарами виманюють у громадян величезні гроші. Фото: Getty Images
Кращого подарунку собі на день народження і придумати було важко, особливо якщо дивитися на колишню ціну, що перекреслена. Про шахраїв Олена Михайлівна начебто знала, але її заспокоювало те, що гроші платити треба лише при отриманні посилки.

Ось тільки свята не вийшло. Олена Михайлівна заплатила гроші і не втрималася – розкрила бандероль там же на пошті. Сумочки у посилці не було. Ні дорогий, ні дешевий. Ніякий. Просто зім’ятий папір.

Жінка похилого віку розплакалася прямо в поштовому відділенні, їй викликали швидку. А пізніше в місцевій поліції їй пояснили, що заяву про обман подавати немає сенсу-сайту, де було зроблено замовлення, вони не знайшли, а звідки фірма – не ясно. Та й шкода не дуже велика.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *