Справа Гандзюк: Мангер у реанімації

Підозрюваний у замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер сховався у лікарні, аби уникнути примусового приводу до суду. Про це повідомили активісти руху «Хто замовив Катю Гандзюк?» на своїй сторінці у Фейсбуці.

За їхніми даними, біля Херсонського обласного кардіологічного диспансеру помітили його автомобіль.

«Це саме той медзаклад, де головлікар Олег Мазуряк збирається ховати Мангера від обов’язкового приводу на судове засідання про зміну запобіжного заходу, – написали активісти. – Фото зроблене ще вчора, тобто в день, коли Мангер мав би виконувати свої обіцянки — бути присутнім в Києві на судовому засіданні. Але що зробив цей поважний і потужний боксер? Правильно – злякався і побіг робити довідки про поганий стан здоров’я (свій і своєї доньки).

Цікаво, що вигадає пан почесний житель Херсона Олег Мазуряк цього разу? Серцеву недостатність, непроведену операцію, коронавірус?.. Хоча це неважливо. Важливо тільки те, що ті, хто покриває вбивць – теж отримають своє покарання. Ми не зліземо і прослідкуємо, щоб це обов’язково сталося».

Водночас український колишній боксер Володимир Вірчіс заявив, що Мангер перебуває у реанімації.

«Наразі Владислав Мангер перебуває у відділенні реанімації, з якого його хочуть примусово взяти під варту співробітники силових структур», – розповів він у Facebook.

Нагадаємо, суд продовжив розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк до 29 липня в зв’язку з появою нових обставин. Раніше повідомлялося, що Мангера дозволили примусово привести до суду.

За версією слідства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом з Левіним замовили завдання тяжких тілесних ушкоджень Гандзюк, що спричинило її смерть.

Херсонська активістка Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада 2018 року, через три місяці після нападу на неї із застосуванням сірчаної кислоти в Херсоні.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *