США відновили смертну кару на федеральному рівні

Йдеться про чотирьох злочинців, засуджених до смерті за вбивство дітей.

Федеральна влада США відновлює смертну кару — генпрокурор США Вільям Барр розпорядився привести у виконання чотири смертних вироки. Про це йдеться на сайті Мін’юсту США.

«Чотири вбивці, дати страти яких були встановлені сьогодні, пройшли через повний судовий розгляд відповідно до нашої Конституції і законами. Ми зобов’язані жертвам цих жахливих злочинів і їх сім’ям привести у виконання вирок, винесений нашою системою правосуддя», — заявив Барр

Як уточнили в Мін’юсті США, йдеться про чотирьох злочинів, засуджених до смерті за вбивство дітей. Двоє з них також були визнані винними у зґвалтуванні неповнолітніх.

Страти засуджених заплановані на 13, 15 і 17 липня, а також 28 серпня цього року.

В останній раз федеральна влада США приводила у виконання смертний вирок в 2003 році. З тих пір діяв неофіційний мораторій через те, що не були узгоджені правила застосування смертельних ін’єкцій.

При цьому в останні роки вища міра покарання застосовувалася на рівні влади штатів. Як повідомлялося, 6 грудня 2019 року Верховний суд США заблокував спроби уряду країни повернути смертну кару на федеральному рівні.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *