У благодійних організацій мошеників виявлено 580 тон гуманітарного вантажу, який продано підприємствам, замість безкоштовної передачі його незахищеним верствам населення

У благодійних організацій мошеників виявлено 580 тон гуманітарного вантажу, який продано підприємствам, замість безкоштовної передачі його незахищеним верствам населення.

Так, службовими особами одного з благодійних фондів протягом 2015-2016 років через Київську митницю ДФС здійснено імпорт у гуманітарних цілях 580 тон одягу та взуття, які насправді прихованим шляхом реалізовувались за готівку підприємцям та підприємствам з різних регіонів держави.

Прикриття такої незаконної діяльності службовцями благодійного фонду здійснювалось шляхом подання до Міністерства соціальної політики України недостовірних даних про нібито здійснений розподіл гуманітарних вантажів серед соціально незахищених верств населення, представників волонтерського руху, дитячих будинків, релігійних організацій тощо.

За результатами обшуків проведених прокуратурою та співробітниками ГУ ДФС  вилучено первинну документацію, чорнові записи про продаж у комерційних цілях благодійної допомоги, комп’ютерну техніку та два контейнери з гуманітарними товарами.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.