Фурсенко не хоче компромісу, і не хоче чути депутатів!

Нещодавно спалахнув конфлікт щодо того, що сільський голова не підписував розпорядження про прийняття на посаду заступника-секретаря Фурсівської сільської ради Трофименко Натальї, тому що вважав це рішення незаконним.

В результаті цього, минулої сессії, яка відбулася 22 грудня 2017 року, Микола Іванович повідомив, що він подав до суду заяву щодо розгляду цього незаконного рішення. Депутати пішли на зустріч сільському голові та запропонували до прийняття рішення суду підписати строковий трудовий договір про прийняття на роботу Натальї (Строковий трудовий договір відповідно до частини другої статті 23 КЗпП укладається лише у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника, та в інших випадках, передбачених законодавчими актами. )

Також, на прохання показати копії документів про звернення до суду, Фурсенко відмовив, аргументуючи це тим, що не має їх при собі та іншими подібними відмовками. Тобто, можна вважати, що ця заява – повна маячня. Через особисті амбіції сільського голови, який вперто робить все так як хоче, а не так, як потрібно по закону на благо громади!

 

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.