У Києві адвокат привласнив дві квартири померлих людей

Житло на 2, 5 мільйона гривень він відібрав разом зі спільниками

У Києві адвокат незаконно заволодів двома квартирами померлих людей. В одній з афер він навіть використовував паспортні документи одного зі своїх клієнтів.

Про аферу розповіли у пресслужбі Київської міської прокуратури. 

Афера “на кістках”

Досудове розслідування встановило, що протягом 2018-2019 років підозрюваний і його спільники підробили правовстановлюючі документи на дві квартири в Києві, що належали померлим особам.

Надалі на підставі цих документів адвокат заволодів зазначеними квартирами. При цьому одну з квартир адвокат привласнив використовуючи паспортні документи власного клієнта без відома останнього і надалі з метою отримання прибутку від продажу отриманого в шахрайський спосіб майна, відчуження її на користь третіх осіб.

Спільники

Юрист діяв не один. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які були причетні до скоєння злочину. Злочинною групою завдано збитків спадкоємцям на загальну суму понад 2, 5 млн гривень.
 
Наразі керівником Київської міської прокуратури погоджено повідомлення про підозру адвокату та вирішується питання про обрання останньому запобіжного заходу.

Доля квартир і покарання
 
З метою збереження речових доказів у кримінальному провадженні на квартири, які відібрав адвокат, окружна прокуратура наклала арешт.

Наразі правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до афери. За скоєне їм загрожує 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *