У Києві КОРД провів спецоперацію із затримання зухвалої банди. Злочинців вистежували кілька тижнів.

У Києві спецпідрозділом КОРД затримана банда, яка нападала на будинки бізнесменів. Останньою «здобиччю» зловмисників став сейф з грошима та ювелірними прикрасами столичної бізнес-леді.

У ніч на 30 червня в Києві провели спецоперацію із затримання банди, яка нападала на підприємців і обносила їх будинки у Києві та Київській області.

Останньою «здобиччю» зловмисників став сейф з грошима та ювелірними прикрасами. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. У банду входило двоє українців і два грузина, всі вони раніше судимі. Одні за вбивство і зберігання зброї, інші за крадіжки.

У поліції повідомили, що карний розшук проводив багатотижневу роботу по банді. Їх підозрюють у низці злочинів. Останній вони зчинили в Києво-Святошинському районі.

Проникнувши в будинок бізнес-леді, її зв’язали і погрожували зброєю, отримавши всі гроші і цінності банда спробувала сховатися, але була зупинена спецпідрозділом КОРД. За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбій) та ст. 257 (Бандитизм) КК України. Зловмисникам загрожує провести найближчі 15 років за гратами. Також поліція встановлює їх можливих спільників.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *