У Києві в лікарні помер 6-річний хлопчик, якого побив його ж хрещений батько.

Дитині провели ряд складних операцій, однак лікарі не змогли впоратися з травмами.

Про це повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець в Facebook. За її словами, проти чоловіка порушили кримінальне провадження за статтею 115 ККУ про умисне вбивство малолітньої дитини. Раніше хрещеному дитини вже оголосили про підозру. За клопотанням прокурора йому обрали безальтернативний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, що трагедія трапилася в одному з будинків по вулиці Шолом-Алейхема (Лісовий масив) 25 червня. Правоохоронцям надійшло повідомлення від лікаря про те, що з вікна висотки на вулиці Шолом-Алейхема випала дитина. Медик повідомив, що в лікарню привезли 6-річного хлопчика в важкому стані.

Чоловік у нетверезому стані побив 6-річного хрещеника. Свідки події, серед яких і мати дитини, покривали нелюда і говорили, що дитина випала з вікна.

Правоохоронці знайшли в одній з кімнат сліди крові. Згодом один з учасників пиятики зізнався, що хрещений зайшов до кімнати дитини, а виніс хрещеника вже побитим і без свідомості.

Провівши ряд першочергових слідчих дій, поліцейські встановили, що родичі навмисно ввели в оману лікарів, розповівши, що дитина нібито випав з вікна.

Правоохоронці також зацікавилися і матір’ю дитини. 41-річна киянка виховує ще одного – 9-річного сина. Жінку неодноразово притягували до відповідальності за те, що недбало виконувала батьківські обов’язки. Дитину тимчасово забрали.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *