У київському обміннику клієнта “задули” газом і відібрали $ 95 тисяч


У Печерському районі Києва у 42-річного місцевого жителя двоє невідомих із застосуванням насильства відібрали велику суму в доларах.

Як стало відомо, шахраї орендували приміщення на вул. Московській, а після цього переобладнали в пункт обміну валют. “Коли клієнт увійшов до приміщення, його “задули” газом і відібрали 95 тисяч доларів, які він хотів обміняти”.

11 січня правоохоронці затримали двох підозрюваних. Ними виявилися 19-річна мешканка Чернігівської області і 29-річний житель Запорізької області. Дівчина, судячи з усього, грала роль касира обмінника.

Відзначимо, що розквіт фальшивих пунктів обміну валют стався в Києві ще в 2015-2016 рр. Тоді за місяць виявляли по 5-7 таких пунктів.

Шахраї давали оголошення на сайтах і пропонували вигідний курс. Коли клієнт приїжджав за вказаною адресою, касир брав гроші, а потім під будь-яким приводом людину змушували відволіктися. Наприклад, в приміщення заходив другий шахрай і говорив, що хтось врізався в автомобіль клієнта. Людина, природно, підбігав до вікна або дверей, а в цей момент кримінальний дует зникав разом з грошима через інший вихід.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *