У мережі шахраї вже «зливають» відповіді на ЗНО-2020

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) попереджають про шахраїв в інтернеті, які продають нібито відповіді на тести зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у повідомленні прес-служби УЦОКО.

Як і в попередні роки, соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 з відповідями до них, запевняючи в надійності і достовірності джерела інформації, кожен раз придумуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист з нібито офіційного ящика Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО «, — сказано у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що деякі шахраї неправомірно ставлять їх логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів УЦОЯО відповідальності не несе. «Щоб не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію», — підкреслюють в організаціі.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *