У Німеччині знайшли підозрюваного у справі зникнення британської дівчинки в 2007 році

Прокуратура німецького міста Брауншвейг почала розслідування проти 43-річного громадянина Німеччини за підозрою у вбивстві в зв’язку зі зникненням 3-річної британської дівчинки Мадлен Макканн в травні 2007 року.

Про це повідомляє  DW

Підозрюваний є злочинцем з численними обвинувальними вироками, який також був засуджений за сексуальне насильство над дітьми. Зараз він знаходиться у в’язниці за злочини, не пов’язані зі справою Макканн.

Батьки Мадлен Макканн з фото дочки після зникнення

Дівчинка зникла під час відпочинку разом зі своєю сім’єю на португальському курорті в Прайя-да-Луш в 2007 році, і з тих пір її ніхто не бачив, не дивлячись на масштабні поліцейські розслідування.

У період з 1995 по 2007 рік німецький підозрюваний регулярно проживав в регіоні Алгарве, в тому числі в будинку між Лагосом і Прайя-да-Луш.

Вважається, що підозрюваний, якого поліція не назвала по імені, займався крадіжками зі зломом в готельних комплексах і будинках відпочинку, а також продавав наркотики.

Прокуратура в Брауншвейгу проводить розслідування, оскільки остання реєстрація адреси підозрюваного до виїзду за кордон була у цьому місті.

Поліція звернула увагу на підозрюваного після розслідування, проведеного німецькою національною телекомпанією ZDF.

За інформацією ВВС, британська поліція, яка працює разом з німецькими та португальськими колегами, також звернулася за допомогою до громадськості в надії знайти нових свідків. Підозрюваний був описаний як біла людина з коротким світлим волоссям і зростом близько двох метрів, стрункої статури в той час.

Будинок в Португалії, пов’язаний з підозрюваним

Поліція також опублікувала фотографії двох автомобілів — автофургона VW і автомобіля Jaguar, які, як вважається, пов’язані з підозрюваним

На наступний день після зникнення Мадлен у 2007 році підозрюваний перереєстрував «Ягуар» на чуже ім’я.

Автомобіль, що належав підозрюваному

Поліція заявила, що справа залишається «розслідуванням про зниклого безвісти», тому що немає «переконливих доказів» того, жива Мадлен чи ні.

Після зникнення дівчинки в декількох країнах пройшла масштабна поліцейська операція — Останнє розслідування лондонської поліції, розпочате в 2011 році, обійшлося в більш ніж 11 млн фунтів стерлінгів.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *