У Польщі за дивних обставин помер українець

У Польщі поліція взялася за розслідування смерті ймовірно українця, останки якого в кінці липня виявили біля залізничних колій недалеко від міста Конін в Великопольському воєводстві.

Попередньо, чоловік помер від переохолодження. Поруч з ним були знайдені документи, що належить громадянину України, який перебував на карантині, передає Polskie Radio з посиланням на Польське пресове агентство.

«25 липня під час виїзду, пов’язаного з гасінням гальм у локомотива потягу сполученням Варшава — Берлін, пожежні-добровольці з гміни Ґоліна наткнулися на документи, що лежали поблизу колій. За розповіддю рятувальників, поруч був відчутний запах останків в процесі розкладання. На мертве тіло випадково натрапили під час огляду кущів недалеко від залізничної станції сплавів «, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що померлий був одягнений в нижню білизну, а поблизу його тіла виявили частини одягу і дорожню сумку. Розкладання ж виявлених останків було настільки сильним, що в ході проведеного розтину не вдалося з’ясувати безпосередню причину смерті чоловіка, зазначила прес-секретар Окружної прокуратури в Коніні Олександра Мараньда.

«Однак експерт виключив участь третіх осіб. Він сказав, що ймовірною причиною смерті стала гіпотермія, тобто переохолодження тіла. Слідчі чекають результати додаткових токсикологічних аналізів, взятих з останків померлого», — сказала вона, додавши, що виявлене при шляхах тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, а тому потрібен тест ДНК.

За неофіційною інформацією польських ЗМІ, виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, який приїхав до Польщі в першій половині липня. Чоловік перебував на карантині у зв’язку з коронавірусом в одному з населених пунктів в Шамотульском повіті, що приблизно в 130 км від місця виявлення останків. У місцевій поліції підтвердили, що чоловік був у місці відбування карантину чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю українця там вже не застали.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *