У Рівному будівлю міського суду облили екскрементами

Будівлю Рівненського міського суду вночі облили фекаліями. Про це повідомляє Рівне вечірнє.

Чоловік сам прийшов в поліцію, щоб заявити про свій вчинок.

З’ясувалося, що зловмисник робить це не вперше — в 2017 він приніс у суд пакет з фекаліями, а в липні цього року справив нужду біля входу в будівлю. Суд присудив хулігану штраф в розмірі 371 і 471 грн відповідно.

«Чоловік має явні проблеми з порушенням психіки. Адже таке у нас вже втретє. Коли він вперше приносив великий чорний пакет з фекаліями, то запевняв, що уві сні таке зробити йому наказав померлий батько. Потім були ще витівки. Останнє, що я пригадую, це два місяці тому чоловік кидав папір перед судом і обпльовувати вікна суду. Пояснював це знову сном з батьком», — повідомила керівник апарату Рівненського міського суду Віра Гиричук.

Як виявилося, чоловік вимагає від суду дозволити викопати з могили свого батька. Але в суді немає жодної справи про ексгумацію за позовом цього чоловіка.

«Хуліган запевняє, що так звів рахунки з суддями, які не хочуть задовольнити його прохання про ексгумацію тіла батька. Чоловік стверджує, що хоче щось забрати з труни. Мовляв, це заважає йому спокійно жити», — додала прес-секретар обласного управління поліції Марія Юстицька.

Порушено кримінальну справу за статтею ч. 1 ст. 296 КК (хуліганство).

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *