У соцстраху СКАНДАЛ: кількох начальників намагались схилити до крадіжок ВІД ІМЕНІ МІНСОЦПОЛІТИКИ

Невідомі, представившись представниками Мінсоцполітики намагалися переконати кількох начальників регіональних відділень перерахувати їм гроші.

Про це повідомили у фонді соціального страхування.

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звернулася до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення з боку невідомих осіб відносно в.о. начальників регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду — шахраї намагалися заволодіти грошовими коштами шляхом обману та підбурювання цих керівників до надання неправомірної вигоди, — йдеться в заяві відомства.

За наявною інформацією до виконуючих обов’язки начальників управлінь ФССУ в областях звернулися невідомі, які, видаючи себе за посадових осіб Мінсоцполітики та правління Фонду, просили здійснити перерахунок значних грошових коштів.

Фонд соціального страхування України вважає цей інцидент спланованою провокацією з метою дискредитації правління Фонду та співробітників системи загальнообов’язкового державного соціального страхування та роботи органу в цілому, — підкреслюють у соцстраху.

ФССУ наголошує на неприпустимості ніяких провокаційних дій щодо своїх співробітників.

За фактом шахрайських дій, що мали на меті заволодіння грошовими коштами, виконавча дирекція Фонду звернулася до правоохоронних органів з проханням почати досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст.190 Кримінального кодексу України.

Робота Фонду, в тому числі, усіх регіональних управлінь виконавчої дирекції, триває у штатному режимі.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *