У США для голосування на виборах хотіли зареєструвати померлого 12 років тому кота.

Влада штату Джорджія (США) заявили, що не надсилали коту запрошення на вибори, а це зробили шахраї, які незаконно отримали списки адрес і жителів.

Родині Тімс з Атланти (США) прийшла реєстраційна форма для голосування на виборах президента на ім’я їхнього померлого кота. Про це 10 липня повідомляє Fox News.

Рон Тімс розповів, що знайшов у своїй пошті лист, адресований Коді Тімсу. Однак Коді — це кличка його кота, який помер 12 років тому у віці 18 років. Чоловік описав його як відмінного вихованця, який дуже любив свою сім’ю.

В офісі держсекретаря штату журналістам заявили, що не надсилали цю реєстраційну форму. За словами влади, це зробили неназвані «треті особи», які обманом отримали списки адрес і імен жителів.

Крім того, в офісі держсекретаря відзначили, що навіть якщо б Коді був ще живий і з’явився на виборах, йому не дозволили б голосувати, так як у нього не було ліцензії або посвідчення особи штату.

На питання, як би кіт проголосував, будь у нього така можливість, його власники заявили, що він — демокот (англ. «DemoCAT», де «demo» — скорочення від «демократ», а «cat» — «кіт»).

Президентські вибори у США заплановані на 3 листопада. Основна боротьба за Білий дім традиційно ведеться між кандидатами від двох найбільших політичних сил Штатів: Демократичної і Республіканської партій. Демократів майже напевно буде представляти колишній віце-президент Джо Байден (всі його суперники вже вибули з гонки), республіканців — нинішній президент Дональд Трамп.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *