У Таїланді суд засудив шахраїв до 1446 років тюремного ув’язнення

У Таїланді суд засудив двох власників ресторану до 1446 років тюремного ув’язнення за шахрайство. Про це повідомляє ВВС.

У минулому році ресторан морепродуктів Laemgate запустив промо-акцію з передоплатою. В рамках акції до 20 тис. Чоловік придбали ваучери на суму 1,6 млн доларів, але так і не отримали обіцяні послуги.

Ресторан продавав ваучери на їжу, за які клієнти вносили передоплату. Наприклад, одне з таких пропозицій включало блюдо з морепродуктів на 10 осіб всього за 28 доларів. Дешеві ціни ресторану залучили велику кількість клієнтів.

Довгий список бажаючих означав попереднє бронювання за кілька місяців. Але до березня ресторан Laemgate оголосив про своє закриття, заявивши, що не може закуповувати достатню кількість морепродуктів для задоволення попиту.

Ресторан навіть запропонував відшкодувати вартість куплених ваучерів, але повернули свої гроші лише 375 клієнтів. Решта подали в суд на компанію і її співвласників за шахрайство. Двоє власників були засуджені винними по 723 пунктам і засуджені до 1446 років позбавлення волі кожен. Оскільки бізнесмени визнали себе винними, їх термін був скорочений до 723 років для кожного. Але шахраї проведуть у в’язниці набагато менше часу, так як тайський закон обмежує термін ув’язнення за публічне шахрайство 20 роками.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *