У Тернополі шахраї через інтернет-магазин обдурили людей майже на 35 тис. грн.

Джерело: офіційний сайт Національної поліції.

Схема за якою діють пройдисвіта вже надзвичайно відома, однак майже щодня працівники поліції документують нові злочини. Спершу аферисти розміщують публікації про продаж різноманітного роду товару й ставлять привабливі ціни на майно. Завжди обов’язковою умовою покупки є часткова або повна передоплата.

Громадяни довіряють й здійснюють оплату, а товару так й не отримують. Коли ж покупці намагаються зв’язатися з продавцями, ті вимикають телефони й видаляють інформацію з сайтів. Тернополянка втратила майже 20000 гривень купуючи швейну машинку, ще одна потерпіла купувала коврик, який аферист оцінив в 350 гривень. Ще один заявник мав намір придбати зимові шини, за які перерахував 11400 гривень. Однак бажаного так й не отримав. Відомості про події правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України. 

Правоохоронці радять, як не дати себе ошукати через дошку оголошень: 

1) перевірити фото на відсутність дублювання;
 2) перевірити номер мобільного телефону; 
3) наполягати на післяоплаті (якщо товар дорогий), а у разі відмови запропонувати аванс у розмірі 50-100 гривень, щоб продавець був упевнений у ваших намірах; 4) якщо ви відчуваєте якусь невпевненість – краще не ризикувати.  © Офіційний сайт

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *