Уряд пропонує посилити покарання для псевдо-мінерів.

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді посилити відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, встановивши додаткове обов’язкове покарання у вигляді конфіскації майна.

Зокрема, за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, крім позбавлення волі від 2 до 6 років, пропонується ввести обов’язкову конфіскацію майна.

За ті ж дії, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі та споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, охорони здоров’я, освіти, пропонується встановити відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Відзначається, що реалізація цього документа повинна забезпечити захист прав та інтересів громадян, оскільки з цього виду правопорушення за 2019 р. розпочато близько 2 тис. розслідувань, а з січня по березень 2020 року вже відкрито 213 кримінальних справ.

13 липня у столиці анонім повідомив про замінування будівлі Київської міської держадміністараціі. У Харкові повідомили про замінування 242 об’єктів міста. Інформація не підтвердилася.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *