В обставинах загибелі полковника СБУ у Києві з’явилися протиріччя.

Вночі 15 липня у Києві виявили тіло старшого слідчого з особливо важливих справ ГСУ Служби безпеки України. Полковник юстиції Роман Закладний займався розслідуванням кримінальних проваджень, пов’язаних з державною зрадою, подіями на Донбасі. Він помер в результаті удару в голову. У той же день затримали підозрюваних у вбивстві слідчого СБУ.

Свідки дали суперечливу інформацію про те, коли бачили живим Романа Закладного. Про це повідомляє OBOZREVATEL

З’ясувалося, що двоє людей бачили його напередодні вбивства при різних обставинах.

О 23:30 Закладний, за словами місцевого жителя, який повертався з магазину, був живий.

«У перехожого склалося враження, що чоловік був п’яний (мовляв,» лежав на землі і хропів «). Однак існує ймовірність того, що це були хрипи. Можливо, якби місцевий житель не пройшов повз, а підійшов до лежачого на землі, то полковник СБУ був би зараз живий «, — розповіло джерело OBOZREVATEL.

Відзначимо, що випадковий перехожий бачив Закладного саме на тому місці, де через дві години його вже виявили без ознак життя.

Однак потім з’явилася інформація, що продавець кіоску, який знаходиться поруч з метро «Оболонь», бачила полковника СБУ о 23:40. Тобто, вже після чоловіка, який бачив його нібито «сплячим».

«За її словами, саме в цей час Закладний купував у неї сигарети і пиво», — додало джерело.

Також, за його інформацією, вже о 22 годині слідчий СБУ вже не відповідав на дзвінки родичів.

41-річний старший слідчий з особливо важливих справ ГСУ СБУ Роман Закладний в день своєї смерті повинен був піти на пенсію.

Після того, як вночі 15 липня тіло полковника виявили на вулиці, пріоритетною була версія не кримінальної смерті. Однак, судмедекспертиза показала, що Закладному було завдано удар у голову, в результаті чого стався крововилив.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *