В Одесі аферисти провернули шахрайську схему, збиток від якої склав понад мільйон доларів.

Мова йде про рейдерське захоплення комплексу споруд (мийки, офісів і т.д.), які розташовані за адресою Маршала Жукова 4в.

Користуючись фізичною відсутністю власників об’єкта в Україні, члени злочинної групи підробили документи і переоформили право власності на комплекс — спочатку на Германа Фінкеля, а потім — на Мохаммада Валі, за сприяння номінального директора підприємства Ольги Баранової. До слова, афганця Валі також називають «хрещеним батьком» нелегальної міграції через Україну — його вже тричі притягували до кримінальної відповідальності за незаконне переправлення людей через кордон і навіть судили, проте кожного разу йому вдавалося уникнути відповідальності.

Шахраї переоформили об’єкт ще на початку року. Потім вони скористалися карантином: в той період часу, коли авіасполучення в країні було повністю припинено, зловмисник почали активно забудовувати територію комплексу. Після ослаблення карантинних обмежень власники комплексу змогли повернутися в Одесу, і, виявивши рейдерське захоплення, написали заяву в поліцію.

Правоохоронці у свою чергу відкрили кримінальне провадження № 12020160480000902 за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах) та ч.3 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа за попередньою змовою групою осіб). Фігурантам кримінальної справи «світить» строк до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. В рамках справи також накладено арешт на комплекс споруд.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *