В Україні помітили нахабну шахрайку, яка показала справжні чудеса обману продавця.

Як правило, шахраї працюють по одній і тій же схемі. Після покупки недорогого товару, людина протягує велику купюру, а потім забирає здачу і простягнуті гроші. Так, шахраї не тільки не платять, але і примножують свої гроші. Відзначається, що аферисти можуть володіти прийомами гіпнозу.

Йдеться про жінку, яка приїхала на автомобілі Volkswagen на литовських номерах і спробувала провернути цю нехитру схему.

«Увага продавців! Будьте уважні і обережні! Знову активізувалися шахраї, які приходять з великою купюрою (500 або 1000 гривень), купують якусь дрібницю, шукають дрібні кошти, щоб цілими купюрами забрати здачу, далі заговорюють, ховають свою велику купюру і забирають інші. Саме ця шахрайка була помічена на автомобілі «, — сказано під відео.

У той же час, українці в коментарях розповіли, що ця схема стара як світ і обдурити з її допомогою досвідчених продавців не вдасться.

Для того, щоб не потрапляти на подібні схеми люди порадили всім дотримуватися однієї і тієї ж схеми розрахунку. Купюру покупця класти на стіл, потім класти поруч здачу і вже потім забирати купюру і ховати її в касу.

Також деякі коментатори припустили, що у жінки могли бути парфуми з феромонами, через які у хлопчини закрутилась голова і він на якийсь час втратив розум, після чого ледь не позбувся грошей з каси. Як видно на опублікованих кадрах, після візиту жінки у хлопця в голові як ніби прояснилося і він прожогом кинувся за дивною покупницею. Чи вдалося йому повернути гроші — невідомо.

До уваги продавців!Будьте уважні та обережні! Знову активізувалися шахраї, які приходять із великою купюрою (500 або 1000 гривень), купують якусь дрібницю, шукають дрібні кошти, щоб цілими купюрами забрати здачу, далі заговорюють, ховають свою велику купюру і забирають решту.Саме ця шахрайка була помічена на автомобілі #Volkswagen (#FAK328 Lt).

Опубликовано Киев Оперативный Четверг, 25 июня 2020 г.
Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *