В Україні помітили нахабну шахрайку, яка показала справжні чудеса обману продавця.

Як правило, шахраї працюють по одній і тій же схемі. Після покупки недорогого товару, людина протягує велику купюру, а потім забирає здачу і простягнуті гроші. Так, шахраї не тільки не платять, але і примножують свої гроші. Відзначається, що аферисти можуть володіти прийомами гіпнозу.

Йдеться про жінку, яка приїхала на автомобілі Volkswagen на литовських номерах і спробувала провернути цю нехитру схему.

«Увага продавців! Будьте уважні і обережні! Знову активізувалися шахраї, які приходять з великою купюрою (500 або 1000 гривень), купують якусь дрібницю, шукають дрібні кошти, щоб цілими купюрами забрати здачу, далі заговорюють, ховають свою велику купюру і забирають інші. Саме ця шахрайка була помічена на автомобілі «, — сказано під відео.

У той же час, українці в коментарях розповіли, що ця схема стара як світ і обдурити з її допомогою досвідчених продавців не вдасться.

Для того, щоб не потрапляти на подібні схеми люди порадили всім дотримуватися однієї і тієї ж схеми розрахунку. Купюру покупця класти на стіл, потім класти поруч здачу і вже потім забирати купюру і ховати її в касу.

Також деякі коментатори припустили, що у жінки могли бути парфуми з феромонами, через які у хлопчини закрутилась голова і він на якийсь час втратив розум, після чого ледь не позбувся грошей з каси. Як видно на опублікованих кадрах, після візиту жінки у хлопця в голові як ніби прояснилося і він прожогом кинувся за дивною покупницею. Чи вдалося йому повернути гроші — невідомо.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *