Вбили за те, що не пустив без масок у автобус!

У Франції група розлючених пасажирів, яких водій відмовився впускати у транспорт без засобів індивідуального захисту, забила його до такого стану, при якому у нього діагностували смерть мозку. Про це, в понеділок, 6 липня, повідомило видання SudOuest.

Повідомляється, що буйні пасажири намагалися сісти у автобус в містечку Байонна, у них не було ні масок, ні квитків. Коли водій автобуса, чоловік старше 50, спробував перегородити їм шлях в салон, він отримав кілька сильних ударів, в тому числі і в область голови.

«Один з нападників в даний час затриманий, а інші знаходяться у розшуку. Водія в несвідомому стані доставили в лікарню, а в понеділок лікарі оголосили про смерть мозку», — повідомили джерела поліції у місті, розташованому неподалік від популярного курорту Біарріц на Південному Заході Франції.

В знак протесту кілька колег загиблого, відмовилися виводити автобуси на лінії, через що регіональне сполучення порушено.

Компанія-організатор автобусних перевезень виступила на підтримку свого співробітника і заявила про те, що організований страйк є абсолютно законним.

В останні дні, як підкреслює видання, кількість агресивних нападів у Франції значно зросла.

«Пасажири обрушують свій гнів на водіїв, які ні в чому не винні — вони всього лише виконують розпорядження властей», — заявили перевізники.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *