Вбивця Зайцева засмагає на сонечку.

Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за смертельне ДТП у Харкові, сфотографували, поки вона засмагала в Покровському виправному центрі № 79 у Дніпропетровській області.

Її фото опублікувала на своїй сторінці у Facebook Олександра Загранична. Вона стверджує, що керівництво виправного центру «догоджає мажоркам».

Загранична виклала фото не тільки, імовірно, Зайцевої, а й інших засуджених жінок, які в цей час працюють.

Достовірність цих фото підтвердила начальник Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк.

Вона повідомила, що фотографії дійсно зроблені в ПІЦ №79 в Дніпропетровській області, і пояснила, чому таке стало можливим.

«Фотографії дійсно зроблені іншими засудженими, але ні про які поблажки для Зайцевої мова не йде. Для розуміння: вона знаходиться в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності і засуджені до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених. Всього в секторі, разом з Зайцевої, їх шестеро «, — розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися по території установи — це законодавчо заборонено.

«Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий дворик. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні переговори дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації», — додала начальник виправного центру.

У той же час у засуджених до обмеження волі жінок більше «можливостей». Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються по території виправного центру і навіть виїжджають в місто за покупками. «Згідно із законом засуджені до обмеження волі зобов’язані працювати, тому що вони тим самим забезпечують своє утримання в установі. А ось ті, які відбувають покарання позбавленням волі цього робити не зобов’язані. Однак п’ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева», — розповіла начальник виправцентра.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *