Відкрито справу про дев’ять млрд на будівництва банку Аркада

равоохоронці розслідують справу щодо коштів, зібраних у фондах фінансування будівництва банку Аркада. Про справу, що стосується 12 тисяч інвесторів, розповів у середу, 26 серпня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Щодо Аркади – є кримінальне провадження за 9 млрд грн коштів, зібраних в банку Аркада, ми зараз перевіряємо, які там були порушення”, – заявив Аваков.

Глава СБУ Івано Баканов уточнив, що справа ведеться за статтею про злочинну схему розкрадання коштів.

“НБУ в грудні 2019 року звернувся до Служби безпеки України з фактами зловживань у банку Аркада. СБУ направила матеріали в Генпрокуратуру, яка порушила кримінальну справу і здійснює досудове розслідування”, – додав Баканов.

На брифінгу також був присутній глава РНБО Олексій Данилов. Він виступив за законодавче врегулювання питання з будівництвами.

“Існує системна проблема, і ми будемо звертатися до наших законодавців, щоб вони врегулювали права забудовників. Ми взагалі вважаємо, що продаватися повинні або побудовані квартири, або квартири, гарантовані, скажімо так, банківською системою. Те, що відбувається зараз з Аркадою, коли люди збирають гроші з інвесторів і потім не виконують своїх зобов’язань, – це неприпустимо”, – заявив Данилов.

“Я впевнений, що за допомогою МВС, СБУ, всіх наших правоохоронних органів всі люди, які брали участь в цьому шахрайському процесі, будуть обов’язково покарані”, – зазначив він.

За інформацією банку, він зупинив будівництво трьох житлових масивів у Києві, в будівництво квартир в яких вклали кошти понад 12 тисяч громадян. Банк звинувачує в проблемах з будівництвом КМДА і НБУ. Ситуацію розслідують правоохоронці.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *