З гівном по життю чи гроші не пахнуть

Сільський голова Крюківщини, регіонал не тільки по приналежності до партії, але й по духу, Андрій Кріпак, разом зі своїми подільниками знайшов досить прибутковий спосіб заробітку — незаконний злив відходів, які викачані з вигрібних ям? у магістральні стоки.

Про те, що пан Кріпак з відморозками від колишньої влади вибудував вдалі шахрайські схеми розкрадання бюджету села та проводить незаконні оборудки з землею, наприклад, продаж 30 соток території парку, кричить усе село. Але у своїх «талантах» молодий злодій, який пройшов «підготовку» в партії Регіонів, перевершив більшу частину своїх більш досвідчених товаришів. Так просвердливши дірку в магістральній каналізаційній трубі обласного значення, він незаконно зливає відходи з вигрібних ям, за викачування яких люди платять гроші його фірмі. Більш того саме ця компанія, є монополістом на надання послуги з викачування стоків в селі, регіонали фактично приватизували лайно. Для інших фірм, які працюють на законних підставах, роблять викачування вигрібних ям дешевше, мають більш сучасний парк спеціальних машин — в’їзд в село заборонений, а тим хто вирішив ослухатись, просто ріжуть колеса.

Будь-яка людина, яка пам’ятає шкільний курс фізики, знає, що каналізаційні труби залежно від діаметра, розраховані на певну пропускну спроможність і тиск при перекачуванні стоків. У випадку з Кріпаком, можна сказати одне, бізнесмен в школі добре вивчив тільки дві математичні дії — віднімати і ділити, а той факт, що в один прекрасний момент, далеко не нові колектора, можуть елементарно рвонути і покрити село товстим шаром фекалій, його абсолютно не хвилює.

Якщо в селі побудувати централізовану каналізацію, то від цього буде краще та комфортніше жити місцевим жителям, які змушені щоразу йти на уклін до сільського голови, щоб викачати вигрібну яму. Цього Кріпак дозволити не може, адже головне в налагоджених корупційних схемах розбазарювання землі та розкрадання бюджету — це гроші будь-якою ціною, а люди це не важливо. Втратити щоденний заробіток на викачуванні відходів, не сплачуючи податки та зливати все це незаконно — це неприпустимо. Кріпак з товаришами — король гівна, але гроші ж не пахнуть.

Державний бандитизм — це нове обличчя влади Крюківщини і відступати вони не мають наміру.

Далі буде…

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.